19202122232425
262728293012

Remis na szczycie

dodane: 2013-08-30 20:58:30 przez: Łukasz Dynowski

W meczu na szczycie w 6. kolejce T-Mobile Ekstraklasy Lechia Gdańsk zremisowała na własnym stadionie z Górnikiem Zabrze 1:1.

W sennej pierwszej połowie żadna z drużyn nie stworzyła zbyt wielu sytuacji bramkowych. Spotkanie ożywiło się nieco w drugiej, kiedy w 62 minucie prowadzenie gościom zapewnił Mariusz Przybylski. Niespełna dwadzieścia minut później wyrównał Marcin Pietrowski, który z problemami, ale wykorzystał rzut karny. W końcówce obie drużyny ruszyły do ataku, chcąc zdobyć komplet punktów. W doliczonym czasie gry świetną okazję miał Paweł Olkowski, ale uderzył kilkanaście centymetrów obok bramki Lechii. Po chwili odpowiedział Adam Pazio, jednak znakomitą interwencją popisał się Pavels Steinbors i spotkanie zakończyło się remisem.

W drugim dzisiejszym spotkaniu Zagłębie Lubin zwyciężyło na wyjeździe Ruch Chorzów 2:0. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się w 27 minucie Michal Papadopulos. W 73 minucie wygraną gości przypieczętował Arkadiusz Piech, który przed kilkoma dniami podpisał trzyletni kontrakt z Miedziowymi. Dla lubinian to pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Zaloguj się lub utwórz nowe konto i dodaj pierwszy komentarz!

NaStadionach.pl to miejsce łączące serwis informacyjny zawierający newsy i relacje piłkarskie ze społecznością kibiców online. Dodatkowo jako jedyne medium w Polsce, piszemy dla Was o australijskiej lidze piłkarskiej: A-League!