21222324252627
28293031123

Remisy na początek czwartej kolejki

dodane: 2013-08-09 22:48:14 przez: Łukasz Dynowski

W czwartym meczu ekstraklasy Wisła Kraków zaliczyła trzeci remis. Tym razem podopieczni Franciszka Smudy podzielili się punktami z Jagiellonią Białystok. Mecz na Stadionie Miejskim przy Reymonta zakończył się wynikiem 1:1.

Obie bramki padły w ostatnich piętnastu minutach spotkania. Wiślakom prowadzenie zapewnił w 78 minucie Patryk Małecki, który wykorzystał podanie Pawła Brożka. Wcześniej piłka niefortunnie odbiła się od obrońcy Jagiellonii, umożliwiając gospodarzom wykończenie akcji.

Jeszcze w doliczonym czasie gry wydawało się, że krakowianie opuszczą boisko z 3-punktowym dorobkiem. Wtedy jednak Chavez sfaulował rywala na 20 metrze i przed doskonałą szansą z rzutu wolnego stanął Bekim Balaj. Albańczyk uderzył wprawdzie w środek bramki, gdzie stał Miśkiewicz, ale strzał był na tyle mocny, że golkiper wiślaków sobie z nim nie poradził i musiał wyciągać piłkę z siatki. A jego zespół pogodzić się z utratą punktów.

Remis padł też dzisiaj w Bielsku-Białej, gdzie Podbeskidzie podejmowało Zagłębie Lubin. Po nudnych 90 minutach spotkanie zakończyło się rezultatem 0:0. Oba zespoły pozostają bez zwycięstwa w tym sezonie.

Zaloguj się lub utwórz nowe konto i dodaj pierwszy komentarz!

NaStadionach.pl to miejsce łączące serwis informacyjny zawierający newsy i relacje piłkarskie ze społecznością kibiców online. Dodatkowo jako jedyne medium w Polsce, piszemy dla Was o australijskiej lidze piłkarskiej: A-League!