18192021222324
25262728293031

Trela uratował Piast

dodane: 2013-08-12 20:26:11 przez: Łukasz Dynowski

W ostatnim meczu czwartej kolejki T-Mobile Ekstraklasy Piast Gliwice zremisował na własnym stadionie z Zawiszą Bydgoszcz 1:1. Bohaterem gospodarzy był Dariusz Trela, który pod koniec spotkania obronił rzut karny.

W 20 minucie prowadzenie gliwiczanom zapewnił Krzysztof Król, który niskim strzałem zza pola karnego pokonał Wojciecha Kaczmarka. Piast cieszył się jednak tylko pięć minut. Gospodarze mieli sporego pecha, ponieważ po interwencji Treli piłka nie opuściła boiska, tylko poleciała wysoko wzdłuż linii bramkowej, a po chwili dopadł do niej Bernardo Vasconcelos, który dostawił nogę i wyrównał wynik spotkania.

Wydawało się zatem, że powracający po kontuzji golkiper gospodarzy nie będzie mógł zapisać tego spotkania do udanych. Trela się jednak zrehabilitował, w 85 minucie w znakomitym stylu broniąc rzut karny wykonywany przez Pawła Abbotta i ratując swój zespół przed porażką. Zawisza tym samym pozostaje bez zwycięstwa w tym sezonie. Beniaminek ma na koncie dwa remisy i dwie porażki i zajmuje trzynaste miejsce w lidze. Lepiej radzi sobie Piast, który z siedmioma punktami jest czwarty. Liderem jest Górnik Zabrze.

Zaloguj się lub utwórz nowe konto i dodaj pierwszy komentarz!

NaStadionach.pl to miejsce łączące serwis informacyjny zawierający newsy i relacje piłkarskie ze społecznością kibiców online. Dodatkowo jako jedyne medium w Polsce, piszemy dla Was o australijskiej lidze piłkarskiej: A-League!